FotogalériaBrána Nassau


 

Garážové brány NASSAU

Hliníkové  brány NASSAU

·  Sú priemyselné brány novej generácie 
Model Nassau 9000 je ďalším vývojovým krokom v dynamickej rade modelov známych v Európe svojou kvalitou, moderným dizajnom a konštrukčným riešením pre dlhodobé používanie. Priemyselné brány majú nadčasový dizajn, ktorý dáva bránam veľmi dobre dimenzovaný vzhľad v architektonickom trende nového storočia.

·  Najlepšie izolovaná priemyselná brána 
Testy od renomovaných inštitútov v Dánsku potvrdzujú, že brány NASSAU 9000 sú najlepšie izolované priemyselné brány na trhu pokiaľ ide o teplo, chlad a zvuk. Sekcie majú prerušený tepelný most, čo zaručuje vysoký stupeň izolácie a eliminuje kondenzáciu a koróziu.

·  Pokročilá technológia a zvýšená bezpečnosť. 
Úspešne sme vyvinuli extrémne tiché a ľahké sekcionálne priemyselné brány, ktoré môžu byť ovládané manuálne rovnako jednoducho ako elektrickým pohonom. Zvýšená bezpečnosť jednotlivých dielov zahrňuje napríklad patentovanú ochranu proti zovretiu prstov. Ďalej rovnako patentovanú ochranu proti zovretiu prstov medzi sekciami.

·  Zvolte si dizajn Vašich brán 
Vďaka kombinácii mnoho volitelných variant môžu byť priemyselné brány NASSAU 9000 prispôsobená presne na mieru požadavkam zákazníka, špeciálnym miestnym podmienkam, prípadne v okolitom prostredí. Priemyselné brány sú vyrábané z hliníka, ocele alebo z nehrdzavejúcej ocele. Existuje mnoho variácií okien, typu skiel, farieb, spôsobov natierania, prevedenie zdvihu a elektrického ovládania. Rozmer brány je rovnako na voľbe zákazníka, až do desiatich metrov šírky.

Max. šírka: 10 000 mm

Max. výška: 6175 mm

Farba: prírodný hliník,možnosť farbiť podľa RAL


Najčastejšie používané typy kovaní