FotogalériaROBUSKIT  
 
Zostava pre posuvné brány s hmotnosťou do 350 kg s technológiou BlueBus.

·  Obsah zostavy: · 1ks pohonu ROBUS350 so zabudovanou elektronikou, · 1ks diaľkového ovládania FLO2R-S, · 1ks zásuvného prijímača SMXI, · 1pár fotobuniek MOFB, · 1 kľúčový spínač MOSE, · 1 maják MLBT,  
Elektromechanický motor s NICE BlueBus technógiou a elektromechanickými koncovými spínačmi. Kompletný rozsah: 3 verzie pohonov podľa hmotnosti brány - do 350kg - ROBUS350 (len v zostave), do 600kg - RB600 a do 1000kg - RB1000.

·  Jednoduchý  
Technológia Nice BlueBus je schopná napájať a kontrolovať skupinu maximálne 7 párov fotobuniek zo série Moon pri použití najviac 2káblov.

·  Praktický  
Náhradný zdroj (volitelný) je pripojený k riadiacej jednote jednoducho prostredníctvom kábla s konektorom a umiestnený vo vnútri motora.

·  Moderný Rýchlosť, sila a automatické zatváranie sú nastavitelné. Teplotný senzor: prispôsobenie výkonu motora klimatickým podmienkam. Funkcie ,,master/slave" zaisťuje automatické synchronizovanie dvoch motorov. Znamená to, že je možné automatizovať dve posuvné brány jazdiace proti sebe.

·  Inteligentný  
Vďaka systému rozpoznania prekážky a automatického programu času chodu je činnosť motora monitorovaný počas celého pohybu, samodiagnostikované blikaním majáka, 8 programovateľných úrovní.

·  Bezpečný  
Zrýchlenie a spomalenie chodu môže byť nastavené na začiatku a na konci každého otváracieho a zatváracieho manévru.

·  Robustnosť  
Odľahčený kryt motora vyrobený z hliníkovej zliatiny s epoxidovým náterom.

·  Veľmi tichý  
Ozubené koliesko motora s ložiskom. K pohonu je nutná hrebeňová lišta podľa dĺžky brány (ROBUS350 - LO5, RB600 a RB1000 - ROA6).

Max.hmotnosť brány: 350 kg

hmotnosť sady: 12kg

Rýchlosť otvárania: 0,18-0,34 m/s